Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Hotel Adriatik Durres Hotel Adriatik Durres

Lagjja 13, Plazh, Durrės
 Durres - AL
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar,
Ēmimi prej: 55€ € SR
70€ € DR
Numri i krevateve: --  
Numri i dhomave: 70
Numri i suiteve: 13
E-mail

Mob. +37744183084

Albanian English German 

Back to search results
Restaurant Children welcome 
 
Cart Kreditit.
    

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hoteli ka 70 dhoma me pamje nga deti apo kopshti i palmave, disa prej tyre edhe me ballkon apo dalje nė tarracė (25 dhoma standarde, 13 dhoma ekzekutive, 6 apartamente biznesi apo martesore).

 

Restorantet dhe baret:

 Gatime tė shijshme tė ofruara nga restoranti elegant me menu "Bukuroshja e Durrėsit".

 

 Restoranti "Tre brezat" ėshtė nė dispozicionin tuaj gjithė ditėn me gatime italiane dhe ndėrkombėtare.

 

 Mund tė provoni mbi 200 lloje verėrash dhe lloje tė ndryshme djathėrash nė mjedisin e paqtė tė Wine bar-it.

 

 Nė mbrėmje mund tė shijoni tingujt e muzikės live dhe pianos e tė zhyteni nė kėnaqėsinė e tė fituarit nė sallėn e lojravė "Imperial games".

 

 Pozicionuar nė afėrsi tė hollit tė hyrjes sė hotelit, kafeneja e stilit italian dhe kėndi i ēajit janė vėndet perfekte pėr tė ndėnjur me miqtė.

 

 Baret e plazhit, tė hapur nga maji nė tetor, janė kėndet e mrekullueshme pėr tė shijuar koktejet, snack-ėt dhe pėrėndimin e magjishėm tė diellit.

 

 Bari buzė pishinės ofron snack-ė dhe pije pėr pushuesit qė parapėlqejnė tė marrin rreze buzė pishinės.

 

 

Takime biznesi dhe konferenca:

 5 salla konferencash me kapacitet deri nė 400 persona, bare biznesi pėr pauza ndėrmjet takimeve dhe konferencave, dhomė ekzekutive pėr takime bordesh, hyrje tė shpejtė nė internet dhe komoditete tė tjera pėr organizim takimesh apo konferencash.

 

Dasma dhe ceremoni te tjera:

 Pėr njė dasėm tė paharrueshme ky ėshtė vendi ideal! Kopsht fantastik palmash dhe pishinė e ndriēuar pėr t'u ofruar miqve pijen e mirėseardhjes, salla madhėshtore pėr organizimin e darkės sė dasmės suaj. Ekspertėt tanė tė dasmave do t'ju ndihmojnė tė organizoni njė festė magjepsėse.

 

Aktivitete nė kohėn e lirė:

 Pishinė e hapur, sauna, fitnes, xhiro me biēiklete, volejboll nė plazh, tenis, plazh privat.

 

Shėrbime tė tjera:

 Mbrėmje tė veēanta pėr shijimin e verėrave tė organizuara nga hoteli nė pėriudha tė caktuara tė vitit, shėrbim taxi me kėrkesėn tuaj nga dhe pėr nė aeroportin e Rinasit, staf qė zotėron disa gjuhė tė huaja, zyrė kėmbimi valutor, shėrbim tė shpejtė lavanderie etj.

 

Vendndodhja:

 Merrni autostradėn nė drejtim tė Durrėsit, 1 km nga mbikalimi (nyja Durrės-Port-Plazh), pėrgjatė rrugės sė plazhit nė drejtim tė Kavajės.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com