Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL GRAND EUROPA SHKODER HOTEL GRAND EUROPA SHKODER

Sheshi 2 Prilli, Shkoder
 Shkodra - AL
info@europagrandhotel.com
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel,
Ēmimi prej: --€ € SR
--€ € DR
Numri i krevateve: --  
Numri i dhomave: 50  
Numri i suiteve: 4
Homepage
E-mail

Tel. +355 222 4 12 11
Fax. +355 222 4 74 70

Albanian English French German Italian    

Back to search results
Restaurant Children welcome Playground Elevator Conference rooms Very quiet location Central location Parking Sauna Fitness center Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Grand Hotel Europa eshte nje nga hotelet me prestigjoze, i ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres, me atmosferen e nje hoteli madheshtor me moderinizmin me bashkohor.
Per tu vleresuar sallat e mbledhjeve dhe sallat e konferencave. Me vendndodhjen e tij ben te mundur shetitjen e pikave me te bukura turistike te qytetit te Shkodres ne pak minuta.
Restoranti me kuzhine italiane dhe orientale. Stafi i kuzhines eshte i gjithi italian. Nje pamje mahnitese mund te shijohet nga kati i dyte ne te cilin gjindet restoranti.
Me 50 dhomat te mobiluara ne menyre bashkohore do te ndjeni rehatine dhe relaksin qe ofron Grand Hotel Europa.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com