Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
GRAND HOTEL PRISHTINA GRAND HOTEL PRISHTINA

Bulevardi Nene Tereza
10000 Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Konference hotel, Hotel i dizajnuar / hotel art, Hotel familjar, Akomodim nė grup, Apartamente, Hotel, Grupe, Hotel pėr konference, Hotel pėr ekskursionistė,
Ēmimi prej: 90 € € SR
€ DR
Numri i krevateve: 486
Numri i dhomave: 368
Numri i suiteve: 10
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Albanian English German 

Back to search results
Restaurant Children welcome Elevator Reception open 24 h Conference rooms Terrace Very quiet location Central location Nearby motorway Parking Non-smoking rooms TV in room Modem in room Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

I vendosur nė pjesėn mė tėrheqėse tregtare dhe tė biznesit nė Prishtinė, nė atė mėnyrė qė zbukuron rrugėn “Nėnė Tereza”, Hoteli Grand ėshtė njė strehė elegante e stilit modern, qė redefinon kuptimin e fjalės shėrbim nė kryeqytetin e Kosovės. Nga dritaret e dhomave tė tyre, klientėt e Grand Hotelit tė Prishtinės mund tė kėnaqen me pamjet e bukura tė njėrit nga qytetet mė elegante tė Kosovės. Disa hapa larg nga Teatri Kombėtar, Grand Hoteli gjithashtu ka pozitė perfekte pėr njė hulumtim mė tė lehtė tė atraksioneve kryesore tė Prishtinės, duke pėrfshirė kėtu edhe qendrėn e famshme tregtare tė Pallatit tė Rinisė. Ēasje papagesė nė Wireless Internet nė dhoma (kati i III dhe IV) dhe hapsirat tjera (Salla, Promenadė..),Mini Bari nė dhomė FALAS Shėrbimi i Qendrės sė Biznesit ( Fax, Shtypje, Phone..) Tė gjitha shėrbimet (Snack Bari, Restoranti, Taverna etj..) do jenė aktive 24 orė! S P E C I A L E Zbritje speciale ēmimesh pėr GRUPE TĖ ORGANIZUARA Dhoma 368 Dhomat njė krevatėshe: 226 Dhomat dy krevatėshe: 120 Numri i apartamenteve: 10 Apartmane :10 Rezidenca:2

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com