Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL PALACE MITROVICĖ HOTEL PALACE MITROVICĖ

38220 Shupkovc-Mitrovicė
10000 Mitrovica -
info@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar,
Numri i dhomave: 42
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Albanian English  

Back to search results
Reception open 24 h Central location Parking Sauna 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Mbrėmje festive me rastin e Vitit te ri 2010 me Shkelzen Jetishin  - Xenin

 

Njė mbrėmje festive me rastin e Vitit te ri 2010 me datėn 01 dhe 02 Janar 2010 ne Hotel PALACE Mitrovice
Ne ketė mbrėmje festive, pėr ju special do te jete kėngėtari i mirėnjohur shqiptare Shkelzen Jetishi - Xeni me Orkestėr .

 

Me 1 Janar bileta pėr person 60 euro + Pije dhe Meny

Me 2 Janar bileta pėr person 40 euro + Pije dhe Meny

 

Meny

Pemė, Paragjell e ftohtė, Paragjell e ngrohėt, Sallata e pėrzier, Darka e vitit te ri, Deserti

 

 Piet

Pijet freskuese joalkoolike, Birra: e Pejės Llashko, Raki Rrushi Balantine's Shtok Votk smirnof, Verėrat Verė e bardh dhe e kuqe Kosovare

 

Vėrejtje: te gjitha pijet qe nuk janė

 

Mos e humbisni ketė festim, dhe le te festojmė te gjithė se bashku.
JU MIREPRESIM!


Kontakt:

Nr.:                  +377 44 183 084 

Web:               www.hotel.al

E-mail:           info@hotel.al

Bregu i diellit, Qėndra tregtare, Nr. 63

Pristine, KOSOVE.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com