Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
BANJAVE TE DIBRES CAPA BANJAVE TE DIBRES CAPA

8 Shtatori
1250  Diber -
info@bdcapa.com
Kategoria: Hotel Biznesi, Konference hotel, Apartament pėr pushim, Apartamente, Hotel, Klinik pėr kujdesin shėndetėsor, Hotel me kujdes shėndetėsor, Hotel pėr sport, Hotel pėr fundjave, Hotel me pėrkujdesje,
Ēmimi prej: 21 € SR
€ DR
Numri i krevateve: 500  
Numri i dhomave: 200  
Homepage
E-mail

Tel. +389 46831 092
Fax. +38946831401

Albanian Croatian English German     

Back to search results
Restaurant Restaurant (house guests only) Vegetarian food Children welcome Playground Elevator Reception open 24 h Conference rooms Terrace Quiet location Very quiet location Beautiful location At the lake Central location Parking Busses welcome Cyclist friendly Non-smoking rooms Non-allergy rooms TV in room Modem in room Pets not allowed Wireless LAN Indoor pool Swimming pool Fitness center Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hoteli Kosovrast i ndertuar nė vitin 1980, nga arkitekt gjerman, paraqet njė nga hotelet mė moderne nė rajon. I renovuar sė fundmi, ku hotel posedon kapacitet prej 150 shtretėr, dy pishina tė mėdha mbrenda vet hotelit dhe njė jashtė tij me ujė termo-mineral, sallė konferencash, disa salla pėr terapia dhe fitnes. Ėshtė i ndėrtuar nė pikėn ku derdhet uji i paster i lumit radika nė liqenin artificial tė Dibrės, nė njė lartėsi mbidetare prej 400 metrash, i rethuar me njė pejsazh mahnitės. Banjat e Dibrės Capa ju njohtojnė se nėnshkroi marrėveshjen me Fondin e Shėndetėsise tė Republikės tė Maqedonisė, pėr vitin 2008, marrėveshje kjo e cila u mundėson pacientėve nė nevojė, tė shėrohen nė qendrėn tonė me anė tė fondit, i cili mbulon njė pjesė ose tėrėsisht shpenzimet e pacientit. Gjatė kėrkesės qė do tė parashtroni pranė njėsisė tė fondit tė shėndetėsisė nė qytettin tuaj, kėrkoni qė lėnda mjeksore t'ju jepet pėr Banjat e Dibrės Capa. Ėshtė kjo e vetmja mėnyrė qė tė merni shėrbimet mė profesionale mjeksore, ndėrsa trupi tuaj do ta ndejė atė qysh nė ditėt e para tė trajtimit.

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com