Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
WHITE DREAM HOTEL WHITE DREAM HOTEL

Rr. Elbasanit Sauk
 Tirana - AL
info@whitedreamhotel.com
Kategoria: Hotel,
Ēmimi prej: 50 € SR
30 € DR
Numri i krevateve: 35
Numri i dhomave: 21
Numri i suiteve: 2
Homepage
E-mail

Tel. 00355 4 2354569
Mob. 00355-694051011
Fax. 00355 4 2354796

Albanian English Hungarian Italian 

Back to search results
Restaurant Children welcome Elevator Reception open 24 h Conference rooms Terrace Nearby motorway Parking Busses welcome Non-smoking rooms Handicapped facility TV in room Modem in room Wireless LAN 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Miresevini ne Hotelin tone

Dhoma te dekoruara me nje stil modern, ku sejcila ka stilin e saj unik, me ngjyra te ngrohta dhe befasuese, do ta bejne qendrimin tuaj te paharueshem.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com