Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL MONDIAL TIRANE  HOTEL MONDIAL TIRANE

Muhamet Gjollesha - Tirane
 Tirana - AL
hotelmondial@hotelmondial.com.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel, Shtėpi pėr seminar, Hotel pėr konference,
Ēmimi prej: 90 € € SR
110 € € DR
Numri i dhomave: 28
Homepage
E-mail

Tel. 00355 42 232372
Mob. 00355682055520
Fax. 00355 42 258122

Albanian English Italian   

Back to search results
Restaurant Children welcome Reception open 24 h Terrace Central location TV in room Modem in room Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Mirsevini

Bejeni qendrimin tuaj ne Tirane nje eksperience te kėnaqshme, te pa harruar

dhe unike duke qėndruar ne Hotel Mondial. Tek ne ju do te gjeni kombinimin

e komfortit dhe komoditetit. Hidhini nje shikim faqes sone ne internet per te na zbuluar.

Dhomat & Suitat

Ne kemi 28 dhoma shume te ndryshme nga njera-tjetra, si Standarde,

Superiore, Grand Deluxe si dhe Suita. Dhomat kane ballkone, kontroll te

ajrit te kondicionuar, telefon, satelit tv, internet wirelees dhe minibar

 

Mirsevini ne hotel mondial nje nga hotelet me prestigjioze me kater yje.

Mirsevini ne Hotel Mondial nje nga hotelet me prestigjioze me kater yje.
Me arkitekturen e tij unike Hotel Mondial i projektuar nė mėnyrė origjinale ,

me paisje bashkohore  ku kombinohet nė mėnyrė perfekte eleganca dhe

thjeshtėsia e njė ndėrtimi neoklasik duke krijuar nje atmosferė ekskluzive

kosmopolitane.

I vendosur ne zemer te Tiranes, Hotel Mondial eshte idealist i pozicionuar

fare prane shėtitores kryesore bizneseve dhe qendrave komerciale.

I njohur si nje nga hotelet me te ngrohte te qytetit, gjithashtu e njohur edhe

 si pike referimi.Hotel Mondial u ofron klientėve te tije nje eksperience te

jashtėzakonshme si dhe me te miren nga kultura shqiptare.
Zbuloni pjeset historike dhe bukurine e tiranes, duke na lejuar tu ofrojme

 shėrbimin tone Taxi (te personalizuar) i disponueshem kundrejt pageses. 

Sallat tona moderne dhe shume te rehatshme ofrojne Shume lehtesira

 


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com