Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL EUROPA TIRANE  HOTEL EUROPA TIRANE

Myslym Shyri,pane Albtelekom.
 Tirana - AL
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar, Hotel, Grupe,
Ēmimi prej: 30€ € SR
40€ € DR
Numri i dhomave: 18  
E-mail

Tel. +37744183084

Albanian English German Greek Italian    

Back to search results
Restaurant Children welcome Reception open 24 h Conference rooms Terrace Central location Parking Non-smoking rooms TV in room Modem in room Wireless LAN Fitness center Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

HISTORIKU

Nje nga hotelet me te frekuentuara ne Tirane, i ndertuar ne vitin 1992, ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqyetit shqiptar.

Ai ndodhet larg zhurmave te makinave dhe larg stresit te perditshem; pikerisht 100 m larg Parkut Rinia, dhe qendres me dyqane luksoze.

Hotel Europa eshte hoteli ku do te gjeni mikpritjen, tradicionalen te nderthurur me modernen dhe ku cdo gje i perkushtohet komoditetit per ta bere viziten tuaj ne Tirane
nje eksperience te paharueshme dhe mbreslenese.
Domat
Hotel Europa ka 18 dhoma nga te cilat 2 suita, 5 double,
8 (1+1) dhe 3 teke.
Ēdo dhome eshte e pajisur me ballkon.
Dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, antena televizive satelitore, telefon per thirrje nderkombetare, minibar dhe tualet.RESTORANT


Ne restorant piceri Europa do te keni kenaqesine te shijoni gatimet tradicionale shqiptare te nderthurura me guzhinen italiane.Mbi te gjitha do te ndesheni me cilesine, pastertine
dhe cmimet e arsyeshme.
BAR
Bar Europa ju ofron qetesine dhe shlodhjen duke shijuar
te gjitha llojet e pijeve freskuese.


SHERBIME

Akomodim ne dhome
Staf me njohuri te mira ne gjuhet anglisht, italisht, greqisht dhe gjermanisht.
Parkim 24 ore falas.
Sherbim Bar 24 ore dhe Restorant 08:00 - 24:00
Sherbim ne dhome.
Internet 24 ore falas
Fitness
Dergim faksi dhe fotokopje
Telefonata nga dhoma me linje te drejtperdrejte.
Lavanteri.
Kembim valutor.
Pagese me karte krediti.
Dyqan souveniresh.
Kasaforte per ruajtjen e sendeve personale.
Orientim.
Sherbim TAXI 24 ore.
Shoqerim nga aeroporti ne Hotel dhe anasjelltas.
Guida turistike.


VENDODHJA

Sipas hartes kryesore dhe zyrtare te Tiranes, Hotel Europa ndodhet ne qender ne nje distance prej 100m
larg sheshit "Skenderbej" dhe rreth
50m larg Parkut Rinia.Adresa:


Rr "Myslym Shyri" prane Albtelekom
Tirana, Albania


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com