Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL DIPLOMAT TIRANE  HOTEL DIPLOMAT TIRANE

Rruga:
 Tirana - AL
info@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Akomodim nė grup, Hotel,
Ēmimi prej: 100 € € SR
140 € € DR
Numri i krevateve: --
Numri i dhomave: 14  
Numri i suiteve: --
Homepage
E-mail

Tel.
Mob.
Fax.

Albanian English French Italian   

Back to search results
Restaurant TV in room Air condition in room 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

 14 Dhoma te gjitha elegante tregojne stilin e ketij Hoteli te kendshem

Krevate dopjo te medhenj

Linje direkte Telefonike.

Sherbime Interneti.

TV me shume kanale internacionale..

Caj dhe Kafe ne cast.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com