Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL ILIRIA TIRANE HOTEL ILIRIA TIRANE

ELBASANIT
 Tirana - AL
info@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel,
Ēmimi prej: 50€ € SR
-- € € DR
Numri i krevateve: 30
Numri i dhomave: 18
Numri i suiteve: 3
Homepage
E-mail

Tel.
Mob.
Fax.

Albanian English French German Italian 

Back to search results
Restaurant Playground Elevator Quiet location Very quiet location TV in room Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

I ndėrtuar nė njė zonė tė rrahur dhe elegante tė Tiranės, ngjitur me bukurinė e Parkut Kombėtar, ky hotel synon ta bėjė qėndrimin tuaj tė kėndshėm qė nė ēastin e mbėrritjes nė tė.

Duke qėnė
shumė pranė Ambasadave
tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, tė Hollandės, tė Rumanisė, tė Zvicrės, tė Rusisė. te Maqedonisė dhe tė ltalisė, ai eshte njė vend thuajse i perkryer per tė gjithė ata qė vinė per tė punuar ne njėrin nga kėto institucione.

Hotel Iliria, i ndėrtuar nė vitin 1996, pėson njė rikonstruksion tė pėrgjithshėm nė vitin 2007.

Recepcioni

Recepsioni eshte zemra e ketij vendi. Sherbimi yne miqesor dhe dashamires do tju ndihmoje te plotesoni formalitet e nevojshme pa humbur kohe, ne menyre qe te mund te pushoni sa me shpejt ne njeren nga dhomat tona te rehatshme dhe komode. Sporteli i recepsionit, i cili qendron hapur 24 ore ne dite, do t'ju ndihmoje per te permbushur deshirat dhe kerkesat tuaja.

Per ne eshte e rendesishme qe qendrimi juaj ne Iliria Hotel te mbetet i paharrueshem.

Holli

Salla e pritjes eshte nje vend i perkryer per takime te ndryshme dhe per clodhjen ne mbremje te klienteve tane. Aty ju mund te preheni duke pire nje kafe ose nje gote vere. Ju, gjithashtu, mund te perdorni kompjuterin dhe internetin.

Rstoranti Dhe Baret

Kushina e shkelqyer eshte epersia e Iliria Hotel. Menuja e pasur dhe e shumellojshme ploteson shijet e klienteve tane nga Shqiperia dhe jashte shtetit. Mengjesi sherbehet ne bufe dhe ju jep mundesi te perdorni kompiuterin dhe internetin me lidhje wireless.

Ne kemi 20 dhoma ne dispozicion te klienteve tane. Te gjitha dhomat kane banjo te bollshme me dush, televizion dhe telefon, minibar dhe frigorifer, internet, pakete televizive me kanalet satelitore me te mira, sistem te kontrolluar ngrohjeje dhe ftohjeje.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com