Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL PANORAMA ULQIN HOTEL PANORAMA ULQIN


 Ulqin -
hote@panorama-ulqin.com
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel, Hotel pėr fundjave,
Ēmimi prej: 25 € € SR
35 € € DR
Numri i krevateve: 200
Numri i dhomave: 60
Numri i suiteve: xxx
Homepage
E-mail

Mob. 00382/69 331 684

Albanian English German Montenegto 

Back to search results
Restaurant Playground Elevator Terrace TV in room Modem in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hoteli ka kapacitetin deri nė 200 mysafirė me 60 Apartamente

Apartamentet janė tė mobiluar:

dy(2), tre(3) dhe katėr (4) shtretėr

Cdo apartament ka Banjon/Toaletin

Shumica e Apartamenteve kanė Balkonė(Terasa) me pamjen direkte nė detė

Mini Barin

TV (me 30 programe internacionale dhe lokale )

Pasqyrėn dhe Komodėn

Ormarin pėr tesha

Tė klimatizuar

Hoteli ka njė Sallė tė madhe ,pėrafėrsishtė 2oo vende

ku ju ofrohet komoditet dhe pėr ēdo mbrėmje shėrbehet Tavolina Suedesse

Terasa ka njė kapacitet pėrafėrsishtė 180 vende, ku mundė tė shihen edhe plazhet e Shengjinit e nė mbrėmje tė kthjellėt mundė tė shihen nė horizontė edhe dritat e Durrėsit.

Njė terasė e madhe me pamje direkte nė detė, ku mysafirėve ofronė njė freski

dhe kėnaqėsi duke ndier shumė afėr shushurimėn e valėve tė detit.

Prej terasės mundė tė shijoni panoramėn dhe bukurit e Plazhės sė Madhe

Specialitetet e Kuzhinės

Te ne mund tė shijoni kuzhinėn tonė tradicionale Ballkanike ,

por edhe nuk mungon kuzhina internacionale.....

Poashtu pėr ēdo natė pregaditen nė Skarėn tonė specialitetet e mishrave tė ndryshme....


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2018 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com