Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Hotel New York Vlore  Hotel New York Vlore

Rruga Uji i Ftohtė
 Vlora - AL
info@hotelnewyork-al.net
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar,
Ēmimi prej: 40 € € SR
50 € € DR
Numri i krevateve: 100  
Numri i dhomave: 50  
Homepage
E-mail

Tel. + 35533 24 649
Mob. +355 684013305
Fax. + 35533 24648

Albanian English   

Back to search results
Restaurant Children welcome Reception open 24 h Terrace Quiet location Beautiful location Along the coast Non-smoking rooms TV in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Nė buzė tė bregdetit tė mrekullueshėm tė Vlorės, e vendosur nė njė zonė ku dallgėt copėzohen pėrmbi shkėmbinjė, pranė tynelit ku ujėrat e kristalta rrjedhin prej shekujsh pėrmes gjelbėrimit tė pishave, dallueshėm shfaqet Hotel New York. Vendndodhja e tij nė pjesėn mė tė bukur tė Gjirit tė Vlorės e njohur si Uji I Ftohtė, e nė kėmbėt e Malit tė Shushicės, e bėjnė atė tėrėsisht spektakolar. Ura lidhėse e hotelit kalon mbi rrugėn kombėtare Vlorė-Sarandė, dhe tė krijon pėrshtypjen e njė trageti tė ankoruar aty pėrjetėsisht.

Netėve, nė verandat e hotelit dhe ballkonet qė ngrihen mbi detin Adriatik, ju do tė shijoni mrekullinė romantike tė detit, yjeve dhe hėnės teksa vėshtroni bregun e Vlorės.  

Nė kėtė vend paqja dhe qetėsia mbretėrojnė, dhe Hotel New York ju rezervon miqėve atmosferėn ēlodhėse, ndjesitė e tė qėnurit nė shtėpi, duke kombinuar mikėpritjen dhe mirėsinė e njė stafi hotelier tė trajnuar mirė me tė gjithė shėrbimet e nevojshme qė ne ofrojmė duke pėrfshirė plazhin tonė privat, pishinėn jashtė nė natyrė, dhomat e dekoruara bukur, restorantet tona me gatimet tradicionale shqiptare dhe tė kuzhinės ndėrkombtare.

 


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com