Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Hotel Gorenje Prishtine Hotel Gorenje Prishtine

Veternik, Prishtinė  
10000   Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Akomodim nė grup, Hotel, Hotel pėr konference,
Ēmimi prej: 101 €   € SR
101 € € DR
Numri i dhomave: 18  
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Albanian English German    

Back to search results
Restaurant Playground Elevator Reception open 24 h Conference rooms Parking Non-smoking rooms TV in room Modem in room Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
   

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hotel Gorenje Niti Tiki Company

Hotelet e zakonshme humbin rėndėsinė e tyre kur vihen nė pyetje kėrkesat e njė biznesmeni modern. Hapėsirat e zyreve, dhomat e mbledhjeve, sallat e konferencave e tė gjitha kėto tė pajisura me teknologji moderne i takojnė mė shumė njė qendre biznesi.

Objekti i kompanisė Gorenje Niti Tiki ėshtė mė shumė se njė qendėr biznesi. Hapėsirat tona nė kombinim me ekipėn profesionale japin shėrbime me porosi qė i shkojnė pėr shtati tė gjitha nevojave personale e profesionale qė ju mund t’i keni.

Pėrpos infrastrukturės sė lartėpėrmendur, godina e Gorenje Niti Tiki ofron edhe vendparking tė madh, restoran kulminant, dhoma eksklusive dhe tarracė me pamje tė mrekullueshme. Tė gjitha kėto bėjnė qė ju apo edhe ekipi i biznesit tuaj tė funksionojė ashtu siē duhet. 


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com