Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL PRISHTINA, PRISHTINE HOTEL PRISHTINA, PRISHTINE

Rruga Vaso Pasha nr. 20
10000  Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar,
Ēmimi prej: -- € € SR
€ DR
Numri i krevateve: --
Numri i dhomave: 45
Numri i suiteve: 6
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Danish English German Greek   

Back to search results
Restaurant Restaurant (house guests only) Children welcome 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hotel Prishtina nė Prishtinė, gjindet nė zemrėn e kuartit mė tė rėndėsishėm biznesor tė qytetit. Ejani nė hotelin tonė dhe jeni tė mirėseardhur si njė mik i vjetėr. Nė hotel, ju menjėherė e ndjeni vehten sikurse nė shtepinė tuaj kur hyni nė dhomėn e pritjes, duke ēuar njė gotė vere nė restoranin tonė me finesė, tė rrethekuar nga galeria e pikturave e hotelit tonė, krijuar nga artistėt Kosovarė. Vetėm njė hap jashtė derės do tė gjeni galeritė e arteve, bar-et, dyqanet e specialiteteve, teatrot dhe restoranet, tė gjitha kėto vetėm ca hapa larg. 45 dhomat dhe suitet tona sharmante pėr mysafirė tė ēojnė mallin e ndonjė hoteli tė vogėl me traditė Europiane. Dita juaj do tė fillojė me njė kafjall miklues kontinental, nė restoranin e hotelit… qė mund tė pėrdoret pėr biseda private, lexim nė qetėsi ose pėr tė krijuar miqėsi tė reja.

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com