Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL AFA PRISHTINĖ HOTEL AFA PRISHTINĖ

Rruga Ali Kelmendi Nr. 15
10000 Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar, Apartament pėr pushim, Apartamente, Hotel, Hotel pėr konference,
Ēmimi prej: 45 € € SR
€ DR
Numri i dhomave: 51  
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Albanian English German   

Back to search results
Restaurant Children welcome Playground Reception open 24 h Conference rooms Quiet location Very quiet location Beautiful location Central location TV in room Wireless LAN Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hotel Afa

Edhe pse ndodhet ne qender te qytetit ne Hotel Afa mysafiret mund t’I shmangen rremujes dhe zhurmes se qytetit dh e te punojne ose pushojne ne nje ambient te qete dhe te kendshem.

Posedon 51 dhoma me Jacuzzi dhe saune,TV kabllovik,telefon,minibar,internet,klime,banjo,tharrese flokesh,masazhe kembesh etj.

Nder sherbimet tjera qe ofrohen nga Hotel Afa perfshihen: Salla e Kongreseve,VIP Bar,Restauranti ekskluziv,kopsht etj.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com