Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL BEGOLLI PRISHTINE HOTEL BEGOLLI PRISHTINE

Maliq pash Gjinolli Nr. 8
10000 Prishtinė Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar, Apartament pėr pushim, Apartamente, Hotel,
Numri i dhomave: 23
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Albanian English German 

Back to search results
Restaurant Elevator Reception open 24 h Terrace Quiet location Beautiful location Central location TV in room Wireless LAN Sauna Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hotel Begolli  gjindet nė Qender te Qytetit tė  Prishtines. Ejani nė hotelin tonė dhe jeni tė mirėseardhur.
Nė hotel, ju menjėherė e ndjeni vehten sikurse nė shtepinė tuaj kur hyni nė dhomėn e pritjes,

Vetėm njė hap jashtė derės do tė gjeni galeritė e arteve, bar-et, dyqanet e specialiteteve, teatrot dhe restoranet, tė gjitha kėto vetėm ca metra larg.

23 dhomat dhe suitet tona sharmante pėr mysafirė tė ēojnė mallin e ndonjė hoteli me traditė Europiane.

Dita juaj do tė fillojė me njė kafjall, nė restoranin e hotelit… qė mund tė pėrdoret pėr biseda private, lexim nė qetėsi ose pėr tė krijuar miqėsi tė reja.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com