Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN FRAN MOLLA HAN FRAN MOLLA

Lagjia Stakaj
Theth Theth - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat, Shtėpi pushimi, Bujtinė, Shtėpi pėr mysafir, Shtėpi pėr mysafir, Bujtinė, Shtėpi, Hotel shtėpi, Vend pushimi,
Ēmimi prej: 15 € SR
€ DR
Numri i krevateve: 20
Numri i dhomave: 5
Mob. +355 68218228

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) Children welcome Quiet location Very quiet location Beautiful location 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hani sherben ushqim tradicional te zones, ku spikatin prodhimet e bulmetit, qumesht, gjalpe, djathe, veze, mjalte, mish gici, mish qengji, patate, etj.Te gjitha ushqimet jane bio.

Sherbimet qe ofrohen jane shume te mira.Ju mund te qetesohei  , te beni nje gjume te qete ne 5 dhoma  plote me drite dhe ajre te mrekullueshem , ne 20 shtreter me 1 dhome te madhe pushimi dhe nje oborr te madh  dhe te gjelberuar. Ne kete vend ju mund te zbaviteni duke u ngjitur ne mal , ne vende te bukura te Thethit dhe te shetitni ne bjeshke.

Rajoni i Thethit perben ne fakt zemrene alpeve shqiptare.Ai ndodhet ne alpet perendimore te Shqiperise, 70 km larg nga qyteti i Shkodres.
Per vlerat e tij klimaterike dhe te biodiversitetit Thethi eshte shpallur nje Park Kombaetar.Ne parkun e Thethit gjenden ahe shekullore,shumellojshmeri lulesh.Fauna e parkut perbehet nga 50 lloje shpendesh.Nder objektet me interesante per tu vizituar nga ana e turisteve jane Ujevara e Grunasit, shpella e Birreve me rrathe, mjaft terheqese jane burimet e ujerave te Okolit.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com