Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN GJON DED DOJA  HAN GJON DED DOJA

Lagjia O Kol
Theth Theth - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat,
Ēmimi prej: 20 € SR
€ DR
Numri i krevateve: 10
Numri i dhomave: 6
Mob. + 355 68 219 14 05

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Ne hanin tone do te gjeni nje sherbim sipas deshires dhe kerkesave tuaja. Sherbejme ushqim tradicional te zones, ku spikatin djathi, ferlik, tave me patate, mjalt, qumesht, kos, fruta te stines, etj.Te gjitha ushqimet jane bio.Aktivitet  si; shetitje ne pyll,vizita ne ujevara, fushat me lule,etj jane shoqeruese per turistet qe do vizitojne Hanin tone.

Rajoni i THethit perben ne fakt zemrene alpeve shqiptare.Ai ndodhet ne alpet perendimore te Shqiperise, 70 km larg nga qyteti i Shkodres.
Per vlerat e tij klimaterike dhe te biodiversitetit Thethi eshte shpallur nje Park Kombaetar.Ne parkun e Thethit gjenden ahe shekullore,shumellojshmeri lulesh.Fauna e parkut perbehet nga 50 lloje shpendesh.Nder objektet me interesante per tu vizituar nga ana e turisteve jane Ujevara e Grunasit, shpella e Birreve me rrathe, mjaft terheqese jane burimet e ujerave te Okolit.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com