Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN GJON FRASHNISHTA HAN GJON FRASHNISHTA

Lagjia Nikgjonaj
Theth Theth - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat,
Ēmimi prej: 25 € € SR
€ DR
Numri i krevateve: 24
Numri i dhomave: 10
Mob. + 355 69 311 87 12

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hani yne eshte ne sherbim te turisteve dy mauj ne vit, nga muaji korrik deri ne fun te muajit gusht.Ushqimi qe sherbehet eshte ai tradicional i zones si; qumesht, djathe, mish gici,mish qengji, patate, mjalte, veze etj.Te gjitha ushqimet jane bio.
Nder castet e paharruara ne kujtesen tuaj gjate pushimeve tuaja do te mbeten aventurat e aktiviteteve si; alpinizem, speleologji, bilardo, shetitje neper ujevara, ne pyll, etj.

Rajoni i Thethit perben ne fakt zemrene alpeve shqiptare.Ai ndodhet ne alpet perendimore te Shqiperise, 70 km larg nga qyteti i Shkodres.
Per vlerat e tij klimaterike dhe te biodiversitetit Thethi eshte shpallur nje Park Kombaetar.Ne parkun e Thethit gjenden ahe shekullore,shumellojshmeri lulesh.Fauna e parkut perbehet nga 50 lloje shpendesh.Nder objektet me interesante per tu vizituar nga ana e turisteve jane Ujevara e Grunasit, shpella e Birreve me rrathe, mjaft terheqese jane burimet e ujerave te Okolit.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com