Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN GJOVALIN LOKTHI  HAN GJOVALIN LOKTHI

Lagjia Ulaj
Theth Theth - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat,
Ēmimi prej: 15 € SR
€ DR
Numri i krevateve: 10
Numri i dhomave: 3
Mob. + 355 68 239 39 92

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Ushqimi qe sherbehet ne Hanin tone eshte ai tradicional i zones; mish, djath, kos, gjalp i fresket, perime dhe fruta te stineve te ndryshme.Te gjitha ushqimet jane bio.Kenaqesi pushimeve tuaja do tu falin dhe aktivitet ne natyren e zones se Thethit.

Rajoni i THethit perben ne fakt zemrene alpeve shqiptare.Ai ndodhet ne alpet perendimore te Shqiperise, 70 km larg nga qyteti i Shkodres.
Per vlerat e tij klimaterike dhe te biodiversitetit Thethi eshte shpallur nje Park Kombaetar.Ne parkun e Thethit gjenden ahe shekullore,shumellojshmeri lulesh.Fauna e parkut perbehet nga 50 lloje shpendesh.Nder objektet me interesante per tu vizituar nga ana e turisteve jane Ujevara e Grunasit, shpella e Birreve me rrathe, mjaft terheqese jane burimet e ujerave te Okolit.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com