Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN LULASH KOMETA HAN LULASH KOMETA

Lagjia O Kol
Theth Theth - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat, Shtėpi pushimi, Hotel shtėpi, Vend pushimi,
Ēmimi prej: 15 € SR
€ DR
Numri i krevateve: 6
Numri i dhomave: 4
Mob. + 355 69 316 43 10

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) Children welcome Quiet location Very quiet location Beautiful location 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Sherbimet qe ofrohen jane shume te mira , akomodimi i juaj mund te jete nje relaks i vertete. Ju mund te qetesoheni dhe mund te flini ne 4 dhoma te plota me drite dhe me 6 shtreter. Oborri o shtepise se pushimit eshte i madh dhe i gjelberuar i mbushur me peme frutore si molle , dardha , pjeshka , kajsi dhe kumbulla. Ne kete vend ju mund te zbaviteni duke u ngjitur ne mal apo edhe te shetitni ne bjeshke. Rajoni i THethit perben ne fakt zemrene alpeve shqiptare.Ai ndodhet ne alpet perendimore te Shqiperise, 70 km larg nga qyteti i Shkodres. Per vlerat e tij klimaterike dhe te biodiversitetit Thethi eshte shpallur nje Park Kombaetar.Ne parkun e Thethit gjenden ahe shekullore,shumellojshmeri lulesh.Fauna e parkut perbehet nga 50 lloje shpendesh.Nder objektet me interesante per tu vizituar nga ana e turisteve jane Ujevara e Grunasit, shpella e Birreve me rrathe, mjaft terheqese jane burimet e ujerave te Okolit.

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com