Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN MEHILL CARKU  HAN MEHILL CARKU

Lagjia Gjecaj
Theth Theth - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat, Shtėpi pushimi, Shtėpi pėr mysafir, Vend pushimi,
Ēmimi prej: 25 € € SR
€ DR
Numri i krevateve: 12
Numri i dhomave: 5
Mob. + 355 69 316 42 11

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) Children welcome Quiet location Very quiet location Beautiful location 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Sherbimet qe ofrohen jane te shumta te mira , akomodimi juaj mund te jete nje relaks i vertete.Ju mund te qetesoheni dhe mund te filini ne 4 dhoma plot me drite dhe ne 12 shtreter.Oborri i shtepise eshte me te vertete i mrekullueshem , i mbushur plote me lule te bukura dhe shumengjyreshe.Kafenen e mengjesit mund ta pini pikerisht ne oborrin e shtepise , i rrethuar nga gjelberimi. Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe e paisur me te gjitha orendite e domosdoshme.Ajo ka dhoma fjetje , dhoma pushimi , mjedis gatimi , fasade te mire dhe cati te rregulluar . Ne oborrin e shtepise rriten dru frutore si qershia , molla , kumbulla e zeze dhe dardha. Rajoni i Thethit perben ne fakt zemrene alpeve shqiptare.Ai ndodhet ne alpet perendimore te Shqiperise, 70 km larg nga qyteti i Shkodres. Per vlerat e tij klimaterike dhe te biodiversitetit Thethi eshte shpallur nje Park Kombaetar.Ne parkun e Thethit gjenden ahe shekullore,shumellojshmeri lulesh.Fauna e parkut perbehet nga 50 lloje shpendesh.Nder objektet me interesante per tu vizituar nga ana e turisteve jane Ujevara e Grunasit, shpella e Birreve me rrathe, mjaft terheqese jane burimet e ujerave te Okolit.

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com