Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN NIKOLL POLIA  HAN NIKOLL POLIA

Lagjia Ndreaj
Theth Theth - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat, Shtėpi pushimi, Bujtinė, Shtėpi pėr mysafir, Shtėpi pėr mysafir, Bujtinė, Vend pushimi,
Ēmimi prej: 15 € SR
€ DR
Numri i krevateve: 10
Numri i dhomave: 3
Mob. + 355 69 301 67 81

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) Children welcome Quiet location Very quiet location Beautiful location 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

I rrethuar nga gjelberimi i pishave e aheve, ajri i paster Hani yne ofron mudesi per pushime te kendshme ne nje natyre shume te faorshme per aktivitete ne vedet malore, shetitje ne pyll, gjueti etj. Ushqimi qe do tju sherbejme ne tavolinat tuaja eshte ai tradicional i zones dhe te gjitha ushqimet jane bio. Mund te akomodoheni ne 3 dhoma me 10 shtreter.

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com