Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN PAL RUPAJ  HAN PAL RUPAJ

Lagjia Ndreaj
Theth Theth - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat, Shtėpi pėr mysafir, Vend pushimi,
Ēmimi prej: 20 € SR
€ DR
Numri i krevateve: 8
Numri i dhomave: 4
Mob. + 355 69 205 59 70

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) Children welcome Quiet location Very quiet location Beautiful location 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hani gjendet i rrethuar nga nje natyre e mrekullueshme qe perben zemren e Alpeve shqiptare. Ofrojme shetitje ne Parkun Kombetar, shetitje me kuaj etj.Ushqimi qe sherbehet ne hanin tone eshte ai tadicional i zones. Mund te akomodoheni ne 4 dhoma me 8 shtreter. Rajoni i Thethit perben ne fakt zemrene alpeve shqiptare.Ai ndodhet ne alpet perendimore te Shqiperise, 70 km larg nga qyteti i Shkodres. Per vlerat e tij klimaterike dhe te biodiversitetit Thethi eshte shpallur nje Park Kombaetar.Ne parkun e Thethit gjenden ahe shekullore,shumellojshmeri lulesh.Fauna e parkut perbehet nga 50 lloje shpendesh.Nder objektet me interesante per tu vizituar nga ana e turisteve jane Ujevara e Grunasit, shpella e Birreve me rrathe, mjaft terheqese jane burimet e ujerave te Okolit.

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com