Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HAN  MARASH  PELLUMBI  HAN MARASH PELLUMBI

Lagjia Bashkim Vermosh
Vermosh Vermosh - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat, Shtėpi pushimi, Shtėpi pėr mysafir,
Ēmimi prej: 25 € SR
€ DR
Numri i krevateve: 6
Numri i dhomave: 2
Tel. + 38 267 136 25

Albanian 

Back to search results
Restaurant (house guests only) Quiet location Very quiet location 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hani yne ndodhet ne mes te nje natyre te mrekullueshme dhe ajrit te paster. Organizojme aktivitete nga me te ndryshmet per turistet.Ushqimi qe sherbehet eshte ai tradicional i zones dhe te gjitha ushqimet jane bio. Vermoshi perben skajin me verior te Republikes se Shqiperise.Gjendet ne distance prej 95 km nga qyteti i Shkodres.Kjo zone quhet krahina e Kelmendit.Fshati eshte i ngritur mbi nje fushe malore te krijuar nga lumi i Vermoshit.Vermoshi shquhet per panoramen e tij dhe per rreshjet e debores qe zgjasin afro 100 dite ne vit. Nje nder aktivitet qe zhvillohet cdo vit eshte" Logu i Bjeshkeve" ne te cilin zgjidhet "Miss Bjeshka"

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com