Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 

BUJTINA LUCĖ SHQUTAJ BUJTINA LUCĖ SHQUTAJ

vermosh
 Shkodra - AL
Kategoria: Fundjave nė fshat, Shtėpi pushimi, Bujtinė, Shtėpi pėr mysafir, Shtėpi pėr mysafir, Bujtinė, Shtėpi, Hotel shtėpi, Vend pushimi,
Ēmimi prej: 25 € € SR
€ DR
Numri i krevateve: 3
Numri i dhomave: 2
Mob. 0038269835501

Albanian English 

Back to search results
Restaurant Restaurant (house guests only) Children welcome Quiet location Very quiet location Beautiful location 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Vendndodhja:

 

Qendėr, Vermosh

 

 

Shėrbimet qė ofron:

Akomodim
Dhoma 2, shtretėr 3
Tualete 1


Hani eshte i rrethuar nga nje dekor i mrekullueshem pemesh, te cilat i japin freskine pushimeve tuaja.Ushqimi qe sherbejme eshte ai tradicional i zones dhe te gjitha ushqimet jane bio.

 

Shtėpia ėshtė e pajisur me dhoma fjetjeje, dhomė ndenieje, mjedis gatimi dhe tualet, tė gjitha nė gjendje shumė tė mirė funksionale.
Ka mundėsi akomodimi, por deri tani nuk ka pritur turistė.

Vermoshi perben skajin me verior te Republikes se Shqiperise.Gjendet ne distance prej 95 km nga qyteti i Shkodres.Kjo zone quhet krahina e Kelmendit.Fshati eshte i ngritur mbi nje fushe malore te krijuar nga lumi i Vermoshit.Vermoshi shquhet per panoramen e tij dhe per rreshjet e debores qe zgjasin  afro 100 dite ne vit. Nje nder aktivitet qe zhvillohet cdo vit eshte" Logu i Bjeshkeve" ne te cilin zgjidhet "Miss Bjeshka"

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com