Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL ARVI DURRES HOTEL ARVI DURRES

lagjja nr 1, shetitorja Taulantia
 Durres - AL
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar,
Ēmimi prej: 60€ € SR
€ DR
Numri i dhomave: 42
Numri i suiteve: 7
E-mail

Tel.
Mob. +37744183084
Fax.

Albanian English   

Back to search results
Restaurant Children welcome 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hotel Arvi ndodhet nė lagjen nr 1, shetitorja Taulantia.
Hoteli ėshtė vetėm 100 metra larg nga Muzeu Arkeologjik dhe shumė pranė Portit Detar tė Durrėsit. Qendra administrative dhe historike e qytetit ndodhen vetėm 5 minuta nė kėmbė.
Ja disa koordinata te nevojshme:

 • Tirana - km. 36
 • Aeroporti RINAS - km. 25
 • Stacioni trenit - nė kėmbė 15 min
 • Porti - nė kėmbė 5 min
 • Bashkia, prefektura – nė kėmbė 5 min
 • Teatri i qytetit “A. Moisiu” - nė kėmbė 10 min
 • Sheshi “Liria” - 300 m
 • Amfiteatri Roman, Muri Bizantin - 150 m

Hotel Arvi disponon 42 dhoma, nga kėto 7 suite. Dhomat e hotelit, tė njė stili tė veēantė klasik, ofrojnė pėr ju njė qetėsi relaksuese.

Dhoma Dyshe

 • Ajėr tė kondicionuar
 • Frigo bar
 • Televizor me satelit
 • Telefon me dalje direkte dhe linjė ndėrkombėtare
 • Akses interneti FALAS
 • WC, tualet, dush
 • Tharėse flokėsh

Dhoma Ēift

 • Ajėr tė kondicionuar
 • Frigo bar
 • Televizor me satelit
 • Telefon me dalje direkte dhe linjė ndėrkombėtare
 • Akses interneti FALAS
 • WC, tualet, dush
 • Tharėse flokėsh

Suita

 • Ajėr tė kondicionuar
 • Frigo bar
 • Televizor me satelit
 • Telefon me dalje direkte dhe linjė ndėrkombėtare
 • Akses interneti FALAS
 • WC, tualet, dush
 • Tharėse flokėsh
 • Ambjent ndenjeje
 • Tavolinė pune
 • Vaskė me hidromasazh

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com