Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Hotel Tirana Park Hotel Tirana Park

1 km nga shkembi drejt Kavajes
 Durres - AL
reservation@hotel.al
Kategoria:
Ēmimi prej: 15 € SR
€ DR
E-mail

Mob. +37744183084

Albanian French German Greek Italian   

Back to search results
Restaurant Vegetarian food Terrace Parking TV in room 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Hotel Bar Restorant TIRANA PARK ndodhet ne zonen turistike te Golemit. Qetesia, relaksi dhe panorama fantastike mbi detin Adriatik do te jete ajo qe ju keni kerkuar deri me sot per te kaluar pushimet verore. Ambientet tona do ti bejne pushimet tuaja me te kendeshme. Mjafton vetem te na vizitoni.

   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com