Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Hotel Adriatik Durres Hotel Adriatik Durres

Lagjja 13, Plazh, Durrės
 Durres - AL
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar,
Ēmimi prej: 55€ € SR
70€ € DR
Numri i krevateve: --  
Numri i dhomave: 70
Numri i suiteve: 13
E-mail

Mob. +37744183084

Albanian English German 

Back to search results
Restaurant Children welcome 
 
Cart Kreditit.
    

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Konferencė

Salloni Albania, ndodhet nė katin e sipėrm tė hotelit. Ėshtė i pėrshtatshėm pėr takime tė ndryshme, konferenca e kongrese dhe ka njė kapacitet deri nė: 400 persona (vendosja teatėr) dhe 70 persona (vendosja round table).

Me pamje tė mrekullueshme nga deti, taraca e katit tė sipėrm tė hotelit, pėrpara sallonit Albania, ėshtė vendi ideal pėr tė konsumuar
pushimet e kafesė apo dhe sneke te ndryshėm.

I ndodhur nė hollin e biznesit, salloni Marubi vihet nė dispozicion
tė organizatave, institucioneve dhe biznesve tė ndryshme
me njė kapacitet deri nė:
70 persona (vendosja teatėr) dhe 30 persona (vendosja round table)


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com