Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL GRAND EUROPA SHKODER HOTEL GRAND EUROPA SHKODER

Sheshi 2 Prilli, Shkoder
 Shkodra - AL
info@europagrandhotel.com
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel,
Ēmimi prej: --€ € SR
--€ € DR
Numri i krevateve: --  
Numri i dhomave: 50  
Numri i suiteve: 4
Homepage
E-mail

Tel. +355 222 4 12 11
Fax. +355 222 4 74 70

Albanian English French German Italian    

Back to search results
Restaurant Children welcome Playground Elevator Conference rooms Very quiet location Central location Parking Sauna Fitness center Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Konferencė

Salla Rozafa

Salla e konferencave Rozafa, nga me bashkohoret ne Shqiperi, me kushtet me bashkohore.
Gjithashtu ne kete salle ofrojme projektime me videoprojektor, DVD, VHS, mikrofona, kufje si dhe perkthime simultane me perkthyes te garantuar nga Hotel Grand Europa
Kapaciteti 150 vende.

Salla Shkodra

Salla e konferencave Shkodra, nga me bashkohoret ne Shqiperi, me kushtet me bashkohore.
Gjithashtu ne kete salle ofrojme projektime, DVD, VHS, mikrofona, kufje si dhe perkthime simultane me perkthyes te garantuar nga Hotel Grand Europa
Kapacititeti 50 vende.

 


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com