Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
GRAND HOTEL PRISHTINA GRAND HOTEL PRISHTINA

Bulevardi Nene Tereza
10000 Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Konference hotel, Hotel i dizajnuar / hotel art, Hotel familjar, Akomodim nė grup, Apartamente, Hotel, Grupe, Hotel pėr konference, Hotel pėr ekskursionistė,
Ēmimi prej: 90 € € SR
€ DR
Numri i krevateve: 486
Numri i dhomave: 368
Numri i suiteve: 10
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Albanian English German 

Back to search results
Restaurant Children welcome Elevator Reception open 24 h Conference rooms Terrace Very quiet location Central location Nearby motorway Parking Non-smoking rooms TV in room Modem in room Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Konferencė

HAPĖSIRAT PĖR KONFERENCA

 

Grand Hotel Prishtina ofron vendtakime elegante pėr biznes, mbledhje pėr firma, bankete solemne si dhe pranime e festa private, tė madhėsive tė ndryshme.

Mbajta e mbledhjeve nė Grand Hotel ėshtė njė rrugė e pėrsosur pėr ti drejtuar pjesėmarrėsit nė rrugė tė drejtė tė biznesit, e nė tė njėjtėn kohė ti bėjė ta ndiejnė vehten tė rėndėsishėm e nėn pėrkujdesje tė mirė.

Mbledhjet pėr deri nė 340 personė mund tė mbahen nė hallėn elegante tė kongresit, duke spikatur atmosferėn private e tė qetė.

Grand Hoteli mund tė pranojė deri nė 100 mysafirė pėr bankete, 60 pėr konfereca si dhe deri nė 30 pėr mbledhje kolegiale.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com