Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
HOTEL XHEKO IMPERIAL TIRANE HOTEL XHEKO IMPERIAL TIRANE

Rruga 4 Shkurti Tirane
Tirane Tirana - AL
contact@xheko-imperial.com
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel, Vend pushimi, Shtėpi pėr seminar, Hotel pėr konference, Hotel pėr fundjave, Hotel pėr ekskursionistė,
Homepage
E-mail

Tel. + 355 42 259 574
Mob. + 355 6 820 29 777
Fax. + 355 42 246 852

Albanian English French German Italian 

Back to search results
Restaurant Vegetarian food Children welcome Playground Reception open 24 h Conference rooms Very quiet location Beautiful location Parking Non-smoking rooms TV in room Modem in room Wireless LAN Air condition in room Grander-technology 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Ekstra


XHEKO IMPERIAL ofron nje gastronomi te shkėlqyer ne 2 restorantet dhe baret e tij , dimėror e veror.

 

BARET

Bari dimėror Black Eagle eshte nje bar i kendeshem. Shpeshhere pianiste shqiptare vijne e luajne ne mbremje duke krijuar nje atmosfere te ngrohte.

Bari veror se bashku me restorantin veror ju ofron freskine e nje nate te bukur vere, mbi Tirane, dekor elegant dhe transparent.Gurgullima e lehte e nje perroi ne kembet e tavolinave, nen nje qiell te qėndisur me yje, ju jep ndjesine e te qenit vertete ne natyre. Nje shumellojshmeri koktejesh e pijesh per te kėnaqur dėshirat me kapricoze...

 

Nje vend te rendesishem ze dhe shėrbimi i personelit, i cili eshte i nje kualiteti te veēante.

Menyja e Xheko Imperial eshte sot nder me modernet ne Shqiperi. Ajo eshte ndertuar mbi bazat e ngrohta te kuzhinės tradicionale shqiptare.

 

Xheko Imperial vendos ne dispozicionin tuaj Sallen Panoramike WHITE CAMELLIA...

White Camellia eshte e vendosur ne katin e 6 me nje pamje panoramike mbi Tiranen.

Rezervimi eshte i mundshem gjate gjithe vitit, dimer dhe vere.  White Camellia mund te rezervohet per konferenca, seminare, kokteje ,si dhe per bankete.

Per pauzat e vogla gjate zhvillimit te konferencave, ngjitur me White Camellia ndodhet bari dhe restoranti veror.

 

Siperfaqa e  White Camellia eshte 86m2

 

Sistem kondicionimit:

Ne vere temperatura shkon deri ne 10˚C

Ne dimer temperatura shkon deri ne 35˚C

 

  • Aparaturat e pėrkthimit simulant i kemi deri per 50 veta
  • Mikrofona per cdo person
  • Sistem audio Stereo Space Sourround
  • Videoprojektor Sony VPLHD 6000 Lumens
  • Ekrani i bardhe
  • Ulja e perdeve dhe mbyllja/hapja komplete e catise behet me telekomande
  • Izolim absolut ndaj zhurmave dhe temperaturave te jashtme ne saje te xhamit special me 3 shtresa
  • Trashesia e xhamit 29mm, me shtrese gaz argoni 9mm, per nje izolim perfekt.

 


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com