Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Hotel Gorenje Prishtine Hotel Gorenje Prishtine

Veternik, Prishtinė  
10000   Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Akomodim nė grup, Hotel, Hotel pėr konference,
Ēmimi prej: 101 €   € SR
101 € € DR
Numri i dhomave: 18  
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Albanian English German    

Back to search results
Restaurant Playground Elevator Reception open 24 h Conference rooms Parking Non-smoking rooms TV in room Modem in room Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
   

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Ekstra


Restauranti
Modern, ekskluziv, shėrbim profesional, ushqim pėr shije tė hollė. Njė bar i madh ėshtė fokusi i kėtij restorani. Pėr njė kafe nė pauzė tė mbledhjeve apo pėr drekė zyrtare me partnerėt tuaj - ky restoran bėn qė ju dhe mysafirėt tuaj ta ndieni vehten ashtu siē duhet: tė respektuar, tė pėrkujdesur e nė qendėr tė vėmendje

Pas Renovimit njė mujorė, restorani filloi punėn me ambient dhe meny te re. Ju mirėpresim...

Live Music

RISI nė Restaurantin me ambient tė ri dhe meny tė re,
pėr ēdo tė premte do tė kaloni njė natė..

 


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com