Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Hotel Adriatik Durres Hotel Adriatik Durres

Lagjja 13, Plazh, Durrės
 Durres - AL
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar,
Ēmimi prej: 55€ € SR
70€ € DR
Numri i krevateve: --  
Numri i dhomave: 70
Numri i suiteve: 13
E-mail

Mob. +37744183084

Albanian English German 

Back to search results
Restaurant Children welcome 
 
Cart Kreditit.
    

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Ēmimet
 

Ēmimet

Sezoni i ulėt  Sezoni i lartė

  2 janar - 31 maj

11 shtator - 28 dhjetor 1 qershor - 10 shtator

29 dhjetor - 1 janar

   

Tipi i dhomės  Ēmimi pėr person (nė Euro)

Standarde dt 55 €

dp 80 € dt 70 €

dp 95 € 

Superiore dt 80 €

dp 110 € dt 95 €

dp 125 €

Ekzekutive dt 105 €

dp 150 € dt 120 €

dp 165 €

Suita sipas kėrkesės  sipas kėrkesės

     

Lloji i akomodimit     

Gjysėm pension  + 15 € + 15 €

Pension i plotė  + 28 € + 28 €

Gjysėm pension fėmijėt mbi 6 vjeē + 10 € + 10 €

Pension i plotė

fėmijėt mbi 6 vjeē + 16 € + 16 €

Krevat shtesė  + 20 € + 20 € 

Fėmijėt 0-6 vjeē  Falas Falas

 

* dt = dhomė dopjo pėr pėrdorim “tek”

* dp = dhomė dopjo pėr pėrdorim “dopjo”

 

Regjistrimi 14:00

C'regjistrimi 12:00

 

* Rezervimet mund tė mbahen deri nė orėn 18:00

* Ēmimet e dhomave pėrfshijnė mėngjesin, taksat dhe TVSH-nė

* Minimumi i moshės sė regjistrimit individual nė hotel ėshtė 18 vjeē

* Krevati Shtesė ėshtė i disponueshėm vetėm nė dhomat Superiore dhe Ekzekutive

 

*Kursi i kėmbimit afėrsisht 1 Euro ˜ 125 Lekė

 


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com