Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Tirana International Hotel Tirana International Hotel

Skanderbeg Square 8, - Tirana, Albania
 Tirana - AL
info@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel dhe veshje, Hotel familjar, Akomodim nė grup, Hotel, Hotel pėr konference,
Ēmimi prej: 120€ € SR
150€ € DR
Numri i krevateve: 322
Numri i dhomave: 140
Homepage
E-mail

Tel.
Mob.
Fax.

Albanian English French German Italian 

Back to search results
Restaurant Playground Elevator Reception open 24 h Conference rooms Terrace Central location Parking TV in room Wireless LAN Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
    

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Tregoj njė Shoku
Kėtu ju mund tė rekomandoni hotelin e propozuar:
* - fushėn e opsioneve

Nga Emri *


Nga Adresa E-mail *Pėr Emrin *


Pėr Adresėn E-Mail *


Mesazhi juajUnė pėr ketė konfirmoj qė unė jam mbajtėsi i pėrgjegjėse tė adresės se e-mail dhe tė pėrmbajtje.

Unė e pranoj qė e-mail im do tė pėrdoret pėr pėrdorim te brendshėm.


   
 
 
 
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com