Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
WHITE DREAM HOTEL WHITE DREAM HOTEL

Rr. Elbasanit Sauk
 Tirana - AL
info@whitedreamhotel.com
Kategoria: Hotel,
Ēmimi prej: 50 € SR
30 € DR
Numri i krevateve: 35
Numri i dhomave: 21
Numri i suiteve: 2
Homepage
E-mail

Tel. 00355 4 2354569
Mob. 00355-694051011
Fax. 00355 4 2354796

Albanian English Hungarian Italian 

Back to search results
Restaurant Children welcome Elevator Reception open 24 h Conference rooms Terrace Nearby motorway Parking Busses welcome Non-smoking rooms Handicapped facility TV in room Modem in room Wireless LAN 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Rezervo
  * - E detyrueshme
  
Prej* 
Deri* 
Firma
Numri i personave
dhe lloji i dhomės
*
 
Emri dhe Mbiemri*
Adresa
Kodi postare,  Qyteti
Vend*
Telefoni*
Faks
E-Mail*
Udhėtaret Vetėm Familje Grup Biznes
Personat* Tė rritur Fėmijė Invalid
Special Dhomė pa duhan
Dhomė me ballkon
Dhomė pėr alergjikė
Shto/Kėrkesat

   
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com