Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
Hotel New York Vlore  Hotel New York Vlore

Rruga Uji i Ftohtė
 Vlora - AL
info@hotelnewyork-al.net
Kategoria: Hotel Biznesi, Hotel familjar,
Ēmimi prej: 40 € € SR
50 € € DR
Numri i krevateve: 100  
Numri i dhomave: 50  
Homepage
E-mail

Tel. + 35533 24 649
Mob. +355 684013305
Fax. + 35533 24648

Albanian English   

Back to search results
Restaurant Children welcome Reception open 24 h Terrace Quiet location Beautiful location Along the coast Non-smoking rooms TV in room 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Rezervo
  * - E detyrueshme
  
Prej* 
Deri* 
Firma
Numri i personave
dhe lloji i dhomės
*
 
Emri dhe Mbiemri*
Adresa
Kodi postare,  Qyteti
Vend*
Telefoni*
Faks
E-Mail*
Udhėtaret Vetėm Familje Grup Biznes
Personat* Tė rritur Fėmijė Invalid
Special Dhomė pa duhan
Dhomė me ballkon
Dhomė pėr alergjikė
Shto/Kėrkesat

   
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com