Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
 HOTEL PLLAZA PRISHTINE HOTEL PLLAZA PRISHTINE

Rr Pashko Vasa nr.22
10000 Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Hotel Biznesi,
Ēmimi prej: 69 € € SR
92 € € DR
Numri i dhomave: 16
Numri i suiteve: xx
E-mail

Mob. +377 44 183 084

Albanian Croatian English German   

Back to search results
Restaurant Children welcome Reception open 24 h Terrace Quiet location Very quiet location Beautiful location Central location Nearby motorway Parking Motorcyclists welcome Non-smoking rooms Non-allergy rooms Handicapped facility TV in room Wireless LAN Air condition in room Grander-technology 
 
Cart Kreditit.
  

Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Rezervo
  * - E detyrueshme
  
Prej* 
Deri* 
Firma
Numri i personave
dhe lloji i dhomės
*
 
Emri dhe Mbiemri*
Adresa
Kodi postare,  Qyteti
Vend*
Telefoni*
Faks
E-Mail*
Udhėtaret Vetėm Familje Grup Biznes
Personat* Tė rritur Fėmijė Invalid
Special Dhomė pa duhan
Dhomė me ballkon
Dhomė pėr alergjikė
Shto/Kėrkesat

   
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com