Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
 - Informacion pėr Hotelin
 - Fotot
 - Ēmimet
 - Distanca
 - Konferencė
 - Ekstra
 - Si tė vihet
 - Wellness
 - Rekomando
 - Kėrkese pėr rezervim
 - Asistencė udhėtimi
 - Pamje satelitore
 
 
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
RUGOVAEXPERIENCE ARANZHMANI 2 RUGOVAEXPERIENCE ARANZHMANI 2

Mbretreshe Teuta
30000 Peja -
rugovatour@hotmail.com
Kategoria: Bujtine ne mal/Vile, Shtėpi prej druri, Kamping, Fundjave nė fshat, Shtėpi pushimi, Hotel familjar, Akomodim nė grup, Bujtinė, Hotel, Grupe, Grupe me te rinj, Fundjave pėr fėmijėt, Motel, Shtėpi,
Ēmimi prej: 99 € SR
€ DR
Homepage
E-mail

Tel. +38139/432-352
Mob. +37744/348-831

Albanian English German Italian  

Back to search results
Restaurant Playground Conference rooms Very quiet location Beautiful location Central location Nearby motorway Parking 
 
Kėrkese pėr rezervim
Versioni nė tekst

Rezervo
  * - E detyrueshme
  
Prej* 
Deri* 
Firma
Numri i personave
dhe lloji i dhomės
*
 
Emri dhe Mbiemri*
Adresa
Kodi postare,  Qyteti
Vend*
Telefoni*
Faks
E-Mail*
Udhėtaret Vetėm Familje Grup Biznes
Personat* Tė rritur Fėmijė Invalid
Special Dhomė pa duhan
Dhomė me ballkon
Dhomė pėr alergjikė
Shto/Kėrkesat

   
 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com