Help    |    Kërko    |    Oferta

Zgjidh gjuhën:          

 
Harta e botės
 
  Qyteti
 
    
 
  Qyteti
 
  Kėrkim i detajuar
 
Moti ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi
 
 
LAJME

Te nderuar antare te ATA-s,
Ministria e Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve, ne vazhdim te firmosjes se Marreveshjes se Bashkepunimit me ATA-n, ka kerkuar bashkepunimin me ATA per pjesmarrjen ne organizimin e aktiviteteve me rastin e Dites Nderkombetare te Turizmit, dt. 27 Shtator, ora 11:00 ne mjediset e MTKRS. Mbas seances se referimeve, ku eshte kerkuar te referoje edhe Presidenti i ATA-s, Znj. Leida Matja, jane parashikuar aktivitetet e meposhtme:
- Ekspozitė fotografike
- Panair i vogėl Punime artistike shqiptare
- Koktel (shijoni kuzhinė dhe pije shqiptare nė kėnaqėsinė e kėngėve dhe valleve shqiptare)

Jene te ftuar te marrin pjese te gjithe antaret e ATA-s.

Bashkangjitur Ftesa e MTKRS.

 

Genc Metohu

Drejtor Ekzekutiv
Shoqata Shqiptare e Turizmit
Albanian Tourism Association(ATA)
Cel. 0693344933
E-mail: gencmetohu@yahoo.com
Rr. Abdi Toptani, Torre Drin, kati II,
Zona tregtare, njesia 13. Tirane
Rregjistruar me Vendim te Gjykates Nr.2269

LAJME

  »»»

 Ne kete Portal do te gjeni,    Hotelet ne Sh  »»»Ne kete Portal do te gjeni, Hotelet ne Shqiperi, udhetim ne Shqiperi,Hotele ne plazh, Hotel ne Shqiperi, Hotele ne Shqiperi,Hotel biznesi, Hotel te lire,Hotele te lire,Hotele te shtrenjte ne Tirane  »»»Te nderuar antare te ATA-s,
Ministria e Turizmit, Kultures, Rinise dhe Sporteve, ne vazhdim te firmosjes se Marreveshjes se Bashkepunimit me ATA-n, ka kerkuar bashkepunimin me ATA per pjesmarrje  »»»


 
Emri
Fjalėkalim
 
   Regjistro Hotelin
 

Te nderuar antare te ATA-s,
Ministria e Turizmit, Kult  »»»


Ne kete Portal do te gjeni, Hotelet ne Shqiperi, udhetim   »»»


»»»


  »»»
 
 
 
© 2019 Hotel.al   All rights reserved. developed by ardhmerianet.com