GRAND HOTEL PRISHTINA

Bulevardi Nene Tereza
10000 Prishtina -
reservation@hotel.al
Kategoria: Business hotel,
   
Ēmimet: 90 €
Krevatet: 486
Dhomat: 368
Tel.
Mob. +377 44 183 084
Fax.

Albanian English German 
Restaurant Children welcome Elevator Reception open 24 h Conference rooms Terrace Very quiet location Central location Nearby motorway Parking Non-smoking rooms TV in room Modem in room Air condition in room 
 
Cart Kreditit.
  

I vendosur nė pjesėn mė tėrheqėse tregtare dhe tė biznesit nė Prishtinė, nė atė mėnyrė qė zbukuron rrugėn “Nėnė Tereza”, Hoteli Grand ėshtė njė strehė elegante e stilit modern, qė redefinon kuptimin e fjalės shėrbim nė kryeqytetin e Kosovės. Nga dritaret e dhomave tė tyre, klientėt e Grand Hotelit tė Prishtinės mund tė kėnaqen me pamjet e bukura tė njėrit nga qytetet mė elegante tė Kosovės. Disa hapa larg nga Teatri Kombėtar, Grand Hoteli gjithashtu ka pozitė perfekte pėr njė hulumtim mė tė lehtė tė atraksioneve kryesore tė Prishtinės, duke pėrfshirė kėtu edhe qendrėn e famshme tregtare tė Pallatit tė Rinisė. Ēasje papagesė nė Wireless Internet nė dhoma (kati i III dhe IV) dhe hapsirat tjera (Salla, Promenadė..),Mini Bari nė dhomė FALAS Shėrbimi i Qendrės sė Biznesit ( Fax, Shtypje, Phone..) Tė gjitha shėrbimet (Snack Bari, Restoranti, Taverna etj..) do jenė aktive 24 orė! S P E C I A L E Zbritje speciale ēmimesh pėr GRUPE TĖ ORGANIZUARA Dhoma 368 Dhomat njė krevatėshe: 226 Dhomat dy krevatėshe: 120 Numri i apartamenteve: 10 Apartmane :10 Rezidenca:2

Ēmimet:

Dhoma 1/1 
Ēmimi 70€

 

 Dhoma 1/2  
Ēmimi 100€

 

 Dhoma 1/3 
Ēmimi  120€

Apartament 1&2  
Ēmimi 200€


Rezidence President suite

Ēmimi 600€

 Rezidence President suite     

Ēmimi 500€Shėrbimet:

Restaurant
Children welcome
Elevator
Reception open 24 h
Conference rooms
Terrace
Very quiet location
Central location
Nearby motorway
Parking
Non-smoking rooms
TV in room
Modem in room
Air condition in room

Distanca:

Hotel Grand Prishtina gjendet ne qender te qytetit te sheshi "Nene Tereza"

Konferencė:
Conference capasity

Conference equipment

HAPĖSIRAT PĖR KONFERENCA

 

Grand Hotel Prishtina ofron vendtakime elegante pėr biznes, mbledhje pėr firma, bankete solemne si dhe pranime e festa private, tė madhėsive tė ndryshme.

Mbajta e mbledhjeve nė Grand Hotel ėshtė njė rrugė e pėrsosur pėr ti drejtuar pjesėmarrėsit nė rrugė tė drejtė tė biznesit, e nė tė njėjtėn kohė ti bėjė ta ndiejnė vehten tė rėndėsishėm e nėn pėrkujdesje tė mirė.

Mbledhjet pėr deri nė 340 personė mund tė mbahen nė hallėn elegante tė kongresit, duke spikatur atmosferėn private e tė qetė.

Grand Hoteli mund tė pranojė deri nė 100 mysafirė pėr bankete, 60 pėr konfereca si dhe deri nė 30 pėr mbledhje kolegiale.Ekstra:

SHĖRBIMET TJERA TĖ PĖRGJITHSHME       

 

Shėrbim dhome 24 orė

Taksi shėrbime 24 orė

Taksi me porosi

 Klubi i Biznesit

Shėrbime larjesh e hekurosjesh tė rrobave

Pastrim tė mbathjeve

Roje dere tė hallės 24 orė

Huazim automjeti

Ndėrrim valute

Ekipė qė di shumė gjuhė

Garazhė

Frizer e rrojtar

Ndihmė e parė (mjeku nė thirrje)

Agjensi turistike – qendėr pėr rezervim biletash


Wellness:

Asistencė udhėtimi:
euro koha
agjensi udhetimi [ www.eurokoha.com ]
Travel plan
 [ ]

 
 « back to web