HOTEL PALACE MITROVICĖ

38220 Shupkovc-Mitrovicė
10000 Mitrovica -
info@hotel.al
Kategoria: Business hotel,
   
Dhomat: 42
Tel.
Mob. +377 44 183 084
Fax.

Albanian English  
Reception open 24 h Central location Parking Sauna 
 


Mbrėmje festive me rastin e Vitit te ri 2010 me Shkelzen Jetishin  - Xenin

 

Njė mbrėmje festive me rastin e Vitit te ri 2010 me datėn 01 dhe 02 Janar 2010 ne Hotel PALACE Mitrovice
Ne ketė mbrėmje festive, pėr ju special do te jete kėngėtari i mirėnjohur shqiptare Shkelzen Jetishi - Xeni me Orkestėr .

 

Me 1 Janar bileta pėr person 60 euro + Pije dhe Meny

Me 2 Janar bileta pėr person 40 euro + Pije dhe Meny

 

Meny

Pemė, Paragjell e ftohtė, Paragjell e ngrohėt, Sallata e pėrzier, Darka e vitit te ri, Deserti

 

 Piet

Pijet freskuese joalkoolike, Birra: e Pejės Llashko, Raki Rrushi Balantine's Shtok Votk smirnof, Verėrat Verė e bardh dhe e kuqe Kosovare

 

Vėrejtje: te gjitha pijet qe nuk janė

 

Mos e humbisni ketė festim, dhe le te festojmė te gjithė se bashku.
JU MIREPRESIM!


Kontakt:

Nr.:                  +377 44 183 084 

Web:               www.hotel.al

E-mail:           info@hotel.al

Bregu i diellit, Qėndra tregtare, Nr. 63

Pristine, KOSOVE.


Ēmimet:

Shėrbimet:

Reception open 24 h
Central location
Parking
Sauna

Distanca:

Konferencė:

Ekstra:

Wellness:

Asistencė udhėtimi:

 
 « back to web